Breaking News
 |  | 

Chandra mohan bhandari

malasana pose

malasana pose
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

akcesoria-tenisowe-5Gra w tenisa jest świetnym pomysłem, niezależnie od wieku. To sport, który nadaje się dla wszystkich – mogą go uprawiać i dzieci, i emeryci. Na dodatek nie ma znaczenia, ile dodatkowych kilogramów nosisz na swoich barkach, ani jak bardzo zaawansowana jest twoja kondycja. Tenis jest dla wszystkich tak samo przyjemny.

Nawet, jeżeli początki będą trudne, warto się nie zrażać. A to dlatego, że tenis to świetny sposób na poprawę kondycji i wydolności. Jest to także środek pomagający uporać się z nadwagą, trudno przecenić także możliwości wymodelowania sylwetki i wzmocnienia mięśni.
Tenis jest także świetnym sposobem na zwiększenie koordynacji ruchowej. To istotne zwłaszcza w przypadku dzieci, dlatego często lekcje tenisa rozpoczyna się w okolicach 3 roku życia.
Dodatkowo nie musisz inwestować w żadne akcesoria tenisowe. Tak naprawdę gra nic nie kosztuje, może poza wynajęciem kortu tenisowego na godziny i ewentualnym wypożyczeniem sprzętu. Warto jednak zainwestować we własną rakietę i buty sportowe.

Pozostałe wpisy:

akcesoria-tenisowe

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Floating i (bez)Siła Stresu

    Floating i (bez)Siła Stresu

    Co zrobiliśmy ze swoim życiem, że w menu relaksacyjnych dań głównych wpisał się FLOATING ? A może dokąd zawędrowaliśmy, że na mapie naszej drogi jest miejsce dla FLOATOWANIA ? 55 minutowa sesja floatingu obudziła we mnie realną troskę o świat w którym żyję, o kondycję człowieka, który szuka beznadziejnie odcięcia się od byle jakiej konstrukcji

  • Dobre tabletki na odchudzanie

    Dobre tabletki na odchudzanie

    Sposób na pomoc w odchudzaniu Teoretycznie każdy wie, jak stracić na wadze – trzeba stosować racjonalną dietę, ubogą w tłuszcze i inne tuczące składniki, a przy tym uprawiać sport czy też w inny sposób zapewnić sobie większą dawkę ruchu. Czasami jednak trudno jest zastosować się do wszystkich przykazań koniecznych do tego, by tłuszczu zaczęło ubywać,