Opowieści podniebne muszą składać się z Trzech Części.

Nawet wtedy, gdy dzieją się 122 metry nad ziemią. Trzy części to podstawa, zwłaszcza jeśli sama opowieść w jednej trzeciej zawiera trzy wyjątkowe Księgi – Trzy Fragmenty wybitnie przez ruch słońcem prażone, pt: Kasia Bigos, Robert Czech i Bartek Lipka.

Są spotkania jak bajki, które przytrafiają się zupełnie niespodziewanie i na długo pozostają w naszej pamięci. Tym bardziej wtedy, gdy jesteśmy ich bohaterami, autorami niezapisanych treści, fundamentami opływającej w magię całości.

Siła Trójkąta.

Siła Trójkąta.

Opowieść o tytule : REEBOK Delta Edge of Heaven mogłaby być historią zupełnie sportową, artystyczną, a nawet terapeutyczną, wszak o czym by nie była, puentę zawsze miałaby taką samą – żeby czuć radość, trzeba ją dzielić z innymi. Zupełnie wykluczyć bitwę o ilość, włączyć jakość i znaleźć energię na Tu i Teraz.

Reebok Delta Edge of Heaven to wyjątkowe spotkanie na lądowisku dla helikopterów budynku Spektrum przy ulicy Twardej 18.  Z przepięknym widokiem na stolicę, a uczucie wolności przestrzeni, dodawało skrzydeł, bez wątpienia.

AAAA !!! U moich stóp miasto całe, a muza grała na chwałę energetycznych zmagań. Reebok pokazał, że wspólny trening przełamujemy granice, że wszystkie ograniczenia tkwią tylko w naszych głowach.

Myślicie, że się nie bałam? Ja joginka i cross wymiatacze? Chyba na potrzebę kabaretu tu jestem- błądziłam myślami. Mój błąd, moja heurystyka, tylko i wyłącznie mój brak wiedzy na temat własnych możliwości. Co Reebok przepięknie za pomocą Delty i Pasji Trzech Trenerów wymiótł mi z głowy i pokazał w ciele. 

Joginki Wymiatały :) Pozdrawiam !

moho ... janu sirsasana w wersji cross

moho … janu sirsasana w wersji cross upaprana w delty czerwieni !

Reebok wierzy w nieograniczony ludzki potencjał. W Nasz potencjał. Przełamałam niewiarę, wszak nie pozostałam bez czucia pleców. Uświadamiają mi sobotę do dzisiaj. To prawda – tylko wyzwania powodują rozwój, dzięki nim idziemy do przodu. Inni mogą mówić, że znają drogę do Naszego rozwoju, ale pewne jest tylko, że to każdy z nas musi znaleźć swój własny, unikalny szlak – SAM. 

Potencjał jest w środku, dlatego zawsze warto się zatrzymać i spojrzeć w siebie, w swojego osobistego Wojownika.

Potencjał jest w środku, dlatego zawsze warto się zatrzymać i spojrzeć w siebie, w swojego osobistego Wojownika. Kasia Bigos – nasza sobotnia wojowniczka.

Trzy Narracje mogą uczynić z podniebnych wojaży zupełną Rewolucję, zwłaszcza jak bierze w nich udział całkiem spora Drużyna Trójkątnego Pierścienia – DELTA … Edge Of Heaven. Wszak Trzy Narracje jeszcze piękniej można zobrazować, nadając im lekką polifonię dźwięków prze to, co oczy widziały.

A zatem niech będzie Klasycznie, w Ponowoczesnej Wizualizacji, wszak na miarę prostego : Wstępu, Rozwinięcia i Zakończenia.

WSTĘP.

Na początku było WEJŚCIE POD NIEBO.

31 pięter ... START.

31 pięter … START.

Wejście choć w wersji Wjazdowej, to i tak z wzniosłym charakterem kroczenia ku podniebnej imprezie, która okazała się wyjątkowo słoneczną, a i w modzie Ree głęboko osadzoną.

Zestaw DeltaMena.

Zestaw DeltaMena bądź to Womanki.

Dobre Twarze i Uśmiechnięte Oczy to najlepsza zachęta by wejść w posiadanie Stolicy u swych Ree Zmagań.

Rozmowy Niekontrolowane.

Rozmowy Niekontrolowane.

Momenty wyczekiwane ...

Momenty wyczekiwane …

ROZWINIĘCIE.

Rozwinąć cudowny nastrój można tylko poprzez czynienie go poruszonym w wyborowym towarzystwie. To i się Ree-szyło.

Moc jest z Nami.

Moc jest z Nami, zatem do dzieła, a do tego …

Do Tego dochodzi uśmiech i twórcze blogowanie http://crossfitowiec.blogspot.com/2014/09/reebok-delta-edge-of-heaven-czyli.html

… dochodzi pokojowe nastawienie i twórcze blogowanie : http://crossfitowiec.blogspot.com/2014/09/reebok-delta-edge-of-heaven-czyli.html

uśmiech

uśmiech tancerzy,

oszołomienie ze szcześcia

oszołomienie crossfitnych,

rozbawienie

rozbawienie fitWybitnych,

spojrzenie

rozmarzone od endorfiny spojrzenie ReeGuru,

ommm namah ... Delta i  Trikonasana

i ruch jakby kosmiczny … DeltaAsana rozJogowanych.

Wszak wzniosły i wybitny relaks dział się wszędzie, bo Wszyscy byliśmy W Ruchowym Raju i Niemal Autentycznym Niebie.

DJ

DJ w wydaniu … Podniebnej Delty :)

Kamila, autorka : http://myfitspirations.com

i Kamila, autorka : http://myfitspirations.com. Zapraszam!

Oni z twarzami pięknymi od słońca.

Reebok z Życiem w Ogniu.

ZAKOŃCZENIE.

To było dobre 1,5 godziny.

To była dobra sobota.

Mecz

I jeszcze lepszy weekend, ale o tym wkrótce.

moho