Breaking News
 |  | 

Mohoyoga

jatomi pure wrocław

jatomi pure wrocław
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Piłkochwyty (1)Jeśli znudziło się nam nasze dotychczasowe życie, powinniśmy jak najszybciej znaleźć dla siebie jakąś pasję. Naszym zainteresowaniem może być np. sport, którym zajmiemy się w każdym wieku i w każdej chwili. Tylko na tym zyskamy.

Pomyślmy więc, co zawsze lubiliśmy robić. Być może od zawsze interesowała nas piłka nożna i uważnie śledziliśmy mecze polskiej reprezentacji, a mimo tego sami nigdy nie stanęliśmy przy bramce. Zmieńmy to, odwiedzając boisko, na którym znajdują się Piłkochwyty. Namówmy do gry swoich znajomych, aby wspólnie z nimi miło spędzić czas. Jeśli taka aktywność nie będzie nam jednak odpowiadać, zawsze możemy ją zmienić. Zapiszmy się na basen, pójdźmy na lodowisko lub wybierzmy się do parku i pobiegajmy kilkadziesiąt minut. Codziennie róbmy coś innego, a nuda nigdy nas nie dopadnie.

Sport jest więc bardzo ciekawą i atrakcyjną pasją. Aby się nim zająć, nie trzeba mieć wcale dużo pieniędzy, bo niektóre dyscypliny można uprawiać zupełnie za darmo. Sami powinniśmy z tego skorzystać.

Pozostałe wpisy:

pilkochwyty

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Praca z ciałem

    Praca z ciałem

    PRACA Z CIAŁEM mohoyoga to joga dynamiczna, stworzona w oparciu o jogę klasyczną. Doświadczając asan w różnych tradycjach postanowiliśmy zbudować funkcjonalny ruch i nadać mu dynamikę „przepływu” (Vinyasa Flow). Projektując ruch szukamy w słowiańskich tradycjach aktywności fizycznej, w etnicznej konwencji muzycznej i równowadze przyrody. mohoyoga jest twórcza i uśmiechnięta. IMGP1849 Głęboko wierzymy, że sensowna praca

  • Odchudzanie Katowice

    Odchudzanie Katowice

    Mądre odchudzanie Zbyt duża waga to dla wielu osób problem zarówno natury estetycznej, jak i zdrowotnej. Dlatego też coraz częściej spotykamy osoby, które zdecydowały się na odchudzanie. Wiele z nich niestety podchodzi do utraty wagi w sposób nieodpowiedzialny. Traktując zrzucanie kilogramów w sposób priorytetowy, zapominają o tym, że odchudzanie powinno być świadome i bezpieczne dla