Breaking News
 |  | 

Zniewolony filmweb

youtube joga basia lipska

youtube joga basia lipska
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Szkola paralotniowa (1)Szukając dobrego pomysłu na prezent, często zaczynamy wpadać na pomysły dziwne, a wręcz szalone. Tak nam się przynajmniej wydaje, kiedy pierwszy raz o tym myślimy. Chcemy sprawić komuś taką niespodziankę, którą zapamięta do końca życia. Wystarczy jednak zajrzeć do Internetu, aby te pomysły nabrały realnego kształtu.
Szkoła paralotniowa może wydawać się z początku pomysłem dość naciąganym i nieroztropnym, ale tak naprawdę w każdym z nas drzemie jakaś chęć poczucia wiatru we włosach oraz większej ilości adrenaliny. Nauka latania za pomocą paralotni jest odważnym posunięciem dla osób, które pragną czegoś, co nada ich życiu nowy smak i zupełnie zmieni patrzenie na otaczający nas świat.
Szybowanie niczym ptak jest marzeniem człowieka od niepamiętnych czasów. Nie musimy już wspominać ze strachem mitu i Dedalu i Ikarze, lecz możemy oddać się w ręce wyszkolonego instruktora i oddać się zupełnie nowemu hobby, o ile ktoś poczuje, że to jest coś właśnie dla niego.
Czy warto? Czy może jest to zbyt niebezpieczne? Prawda, jest, jednak większa będzie złość skierowana w samego siebie, że nigdy nie spróbowaliśmy uiścić naszego marzenia.

Pozostałe wpisy:

szkola-paralotniowa

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Praca z ciałem

    Praca z ciałem

    PRACA Z CIAŁEM mohoyoga to joga dynamiczna, stworzona w oparciu o jogę klasyczną. Doświadczając asan w różnych tradycjach postanowiliśmy zbudować funkcjonalny ruch i nadać mu dynamikę „przepływu” (Vinyasa Flow). Projektując ruch szukamy w słowiańskich tradycjach aktywności fizycznej, w etnicznej konwencji muzycznej i równowadze przyrody. mohoyoga jest twórcza i uśmiechnięta. IMGP1849 Głęboko wierzymy, że sensowna praca

  • Suplementy na odchudzanie

    Suplementy na odchudzanie

    Jak wybrać suplementy na odchudzanie? Walka z nadprogramowymi kilogramami to zadanie wymagające wielu poświęceń. Zdaje sobie z tego sprawę każda osoba, która chociaż raz próbowała się odchudzać. Niektórym brakuje cierpliwości, by wytrwać na diecie. Zbyt szybko przerywają kurację, zniechęceni tym, że waga stoi w miejscu. Tymczasem każdy chudnie w swoim tempie, przez co na efekty