Breaking News
 |  | 

Chandra mohan bhandari

kulmatycki lesław

kulmatycki lesław
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

szkola-windsurfingu-10Istnieje wiele sportów wodnych. Zaczynając od pływania, poprzez kajakarstwo czy żeglugę, a kończąc na windsurfingu czy nurkowaniu. Sporty takie są wspaniałym pomysłem gdyż dzięki nim będąc na świeżym powietrzu zażywamy ruchu, który jest bardzo ważnym elementem naszego życia wpływającym pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie.
Jeżeli jesteśmy amatorami warto pomyśleć o indywidualnych lekcjach lub kursie. I tak dobrym pomysłem będzie szkoła windsurfingu lub kurs pływania, bądź kurs dopuszczający do zdobycia patentu żeglarskiego.
Windsurfing to sport wodny uprawiany przy pomocy deski i przywiązanego do niej pędnika żeglarskiego. Warto wspomnieć, że jest to nawet sport olimpijski. Jest on bardzo popularny w Kalifornii i Australii zapewne przez bliskość oceanu z dużym wiatrami.
Polega on na żeglowania, łapaniu wiatru w żagiel przymocowany do deski na której się stoi. Początki są dość trudne i trzeba liczyć się z licznymi upadkami do wody, jednak po czasie zyskuje się wyprawę i pewność siebie, a sport ten staje się prawdziwą rozrywką.
Tak jak każdy sport wymaga kondycji i determinacji, dlatego nie należy rezygnować przy pierwszej porażce ale walczyć dalej. Dobrym pomysłem jest też równoległy trening siłowy, dzięki któremu nabiera się kondycji i poprawia sprawność.

Pozostałe wpisy:

szkola-windsurfingu

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Floating i (bez)Siła Stresu

    Floating i (bez)Siła Stresu

    Co zrobiliśmy ze swoim życiem, że w menu relaksacyjnych dań głównych wpisał się FLOATING ? A może dokąd zawędrowaliśmy, że na mapie naszej drogi jest miejsce dla FLOATOWANIA ? 55 minutowa sesja floatingu obudziła we mnie realną troskę o świat w którym żyję, o kondycję człowieka, który szuka beznadziejnie odcięcia się od byle jakiej konstrukcji

  • Dobre tabletki na odchudzanie

    Dobre tabletki na odchudzanie

    Sposób na pomoc w odchudzaniu Teoretycznie każdy wie, jak stracić na wadze – trzeba stosować racjonalną dietę, ubogą w tłuszcze i inne tuczące składniki, a przy tym uprawiać sport czy też w inny sposób zapewnić sobie większą dawkę ruchu. Czasami jednak trudno jest zastosować się do wszystkich przykazań koniecznych do tego, by tłuszczu zaczęło ubywać,