Breaking News
 |  | 

Zniewolony filmweb

joga z basia lipska powitanie słońca

joga z basia lipska powitanie słońca
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Trening przedramion (4)Sądzę, że powiedziałem już wystarczająco dużo na temat podciągnięć i tego, jak poprawnie powinno się wykonywać to ćwiczenie. Dlatego w dzisiejszym tekście skupię się na innym kluczowym ćwiczeniu siłowym, które jest doskonałym uzupełnieniem podciągnięć. Chodzi mi, rzecz jasna, o pompki.
Właściwym określeniem tego ćwiczenia jest prostowanie i uginanie ramion w podporze przodem. Pompki doskonale wpływają na ogólną kondycję fizyczną. Posiadają bardzo wiele wariantów, które pozwalają wykonującemu to ćwiczenie skupiać się nieco bardziej na określonych grupach mięśniowych. Przykładowo, pompki w szerokim rozstawie rąk skupiają się bardziej na mięśniach piersiowych. Z kolei pompki wąskie, tak zwane diamentowe, pozwalają zbudować silniejszy triceps.
Na jakie mięśnie oddziałuje to ćwiczenie? Każdy domyśli się zapewne, że przede wszystkim na triceps, bark i mięśnie piersiowe. Jest to jednak również doskonały trening przedramion, a ponadto dosyć ważną rolę w tym ćwiczeniu odgrywa brzuch zmuszony do statycznego wysiłku.

Pozostałe wpisy:

trening-przedramion

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Praca z ciałem

    Praca z ciałem

    PRACA Z CIAŁEM mohoyoga to joga dynamiczna, stworzona w oparciu o jogę klasyczną. Doświadczając asan w różnych tradycjach postanowiliśmy zbudować funkcjonalny ruch i nadać mu dynamikę „przepływu” (Vinyasa Flow). Projektując ruch szukamy w słowiańskich tradycjach aktywności fizycznej, w etnicznej konwencji muzycznej i równowadze przyrody. mohoyoga jest twórcza i uśmiechnięta. IMGP1849 Głęboko wierzymy, że sensowna praca

  • Suplementy na odchudzanie

    Suplementy na odchudzanie

    Jak wybrać suplementy na odchudzanie? Walka z nadprogramowymi kilogramami to zadanie wymagające wielu poświęceń. Zdaje sobie z tego sprawę każda osoba, która chociaż raz próbowała się odchudzać. Niektórym brakuje cierpliwości, by wytrwać na diecie. Zbyt szybko przerywają kurację, zniechęceni tym, że waga stoi w miejscu. Tymczasem każdy chudnie w swoim tempie, przez co na efekty